Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną - to uroczyste pytanie można zadać w niezwykle wyjątkowy sposób. Podaruj bransoletką dla Chrzestnej i Chrzestnego z dedykacją. Niech będzie pięknym wspomnieniem ważnego dnia w życiu Waszym i Waszego maleństwa oraz symbolem nierozerwalnej więzi. Wybierz gotową dedykacją lub stwórz własną!

Dla Chrzestnych

Wyjątkowy prezent dla rodziców chrzestnych

Chcesz zadać bliskim Ci osobom ważne pytanie, które związane jest z przyszłością Twojego dziecka? Zastawiasz jak zrobić to z klasą i w niepowtarzalnym stylu? Specjalna bransoletka dla chrzestnej i chrzestnego sprawdzi się w tej roli wzorowo! To subtelna w wyglądzie biżuteria, która ma istotną rolę – zadaje szczególnie ważne pytanie: „Czy zostaniesz Matką Chrzestną?” lub „Czy zostaniesz Ojcem Chrzestnym?”. Nie sposób zapomnieć tej chwili i swojej ważnej życiowej roli. Tego rodzaju pamiątka dla chrzestnych będzie z dumą noszona na ich nadgarstkach.

Ważne pytanie zadane w oryginalnym stylu, czyli bransoletka z dedykacją

Bransoletka dla matki chrzestnej i ojca chrzestnego pakowana jest w ozdobne pudełeczko, w którym znajduje się mała karteczka z krótką, ale wymowną dedykacją. Niejedne oczy na widok takiego prezentu zaleją się łzami szczęścia i wzruszenia. Upominki dla chrzestnych w postaci bransoletek z naturalnymi kamieniami mają jeszcze jedną rolę – dostarczają mnóstwo pozytywnej energii i przyciągają szczęście oraz powodzenie.

Upominek dla chrzestnych, który „mówi” i jednocześnie „odbiera mowę”

Są takie chwile w życiu, które zapierają dech i odbierają mowę – są to momenty, w których czujemy się docenieni i ważni. Bezapelacyjnie jednym z nich jest chwila, w której naszym oczom ukazuje się małe niepozorne pudełeczko z wyjątkową bransoletką i napisem „Czy zostaniesz moją chrzestną?”.

Rola bransoletki dla chrzestnej i chrzestnego

Jeśli chcesz komuś zafundować takie emocje, zdecyduj się na podarowanie bransoletki dla chrzestnych, która miło ich zaskoczy i oczaruje. Jaka jest rola bransoletki z dedykacją? To podarunek, który jasno ukazuje wyjątkowość i indywidualność obdarowanego – prezent dla ojca chrzestnego i dla matki chrzestnej wyrazi więcej niż tysiąc słów!

Interesuje Cię doskonały prezent dla chrzestnej i chrzestnego? Wybierz odpowiedni model bransoletki z kamieniami naturalnymi, dobierz odpowiednią dedykację i czekaj na zaskakującą reakcję szczęśliwych wybrańców.

bransoletka dla przyszłej mamy - mommystories

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl