Dla Babci i Dziadka

Bransoletka z dedykacją dla babci i dziadka - Zostaniesz babcią! Zostaniesz dziadkiem!

Jak wracać do miłych wspomnieniem i sprawiać, by były „namacalne” każdego dnia? Najlepiej mieć przy sobie coś, co już zawsze będzie przypominać o wyjątkowych chwilach i szczególnych osobach. Jeśli chcesz, by Twoim rodzicom wiadomość o tym, że zostaną dziadkami już na zawsze pozostała w pamięci i kojarzyła się z niezwykłą jedyną w swoim rodzaju chwilą, podaruj im bransoletkę z kamieni ze specjalną dedykacją. Jedna dla babci, druga dla dziadka – naturalne kamienie będą dodatkowo działały jak amulet. To podwójna korzyść zarówno dla nich, jak i dla Ciebie.

Bransoletka z dedykacją „Zostaniesz Babcią” i „Zostaniesz Dziadkiem” to dyskretny akcent biżuteryjny o wielkiej mocy sentymentalnej – informacja, że Wasza rodzina wkrótce się powiększy, to nie tylko wielka radość, ale też nadzieja na przyszłość i moc wzruszeń.

Prezent dla babci i dziadka, czyli nadzwyczajny pomysł jak poinformować rodziców o ciąży

Dzielenie się tym, co ważne z osobami najbliższymi naszemu sercu sprawia mnóstwo satysfakcji. Ale jest jeszcze coś, co wypełnia serca mnóstwem miłości - to możliwość obdarowania kogoś wyjątkowym upominkiem dedykowanym tylko dla niego. Szczęście płynące z posiadania biżuterii? Tak! To możliwe, szczególnie jeśli to personalizowana  bransoletka z kamieni – dla babci i dla dziadka będzie miała szczególne znaczenie, gdyż za każdym razem, gdy na nią spojrzą, będą wiedzieć, że mają na kogo liczyć i z kim dzielić każdą wolną chwilę. Idealny prezent dla babci i dziadka to taki, który niesie ze sobą jakieś przesłanie – „Jesteś najlepszą babcią na świecie” lub „Jesteś najlepszym dziadkiem pod słońcem”. Podarunek, który jest spersonalizowany, daje wyraźny znak, że zajmuje się u kogoś szczególne miejsce w sercu.

Szczególny i wybitnie wzruszający prezent na Dzień Babci i na Dzień Dziadka znajdziesz w naszym sklepie – napisz nam tylko, jak ma wyglądać idealna bransoletka z kamieni naturalnych i jaką dedykację ma zawierać, a my zajmie się całą resztą!

bransoletka dla przyszłej mamy - mommystories

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl